הגדרת מבנים ומתן הרשאות קריאה/כתיבה למבנים

בפרויקטים שבהם מתבצעת עבודה בכמה מבניםניתן להגדיר את המבנים ברשת בנאריתואז לשייך את התוכניותמסמכי הפרויקטההזמנותוהמשימות לאותם מבניםהגדרת מבנים נחוצה בפרויקטים גדולים שמחולקים לתתי-פרויקטיםמנגנון ההרשאות ברשת בנארית מאפשר להגדיר לכל משתתף הרשאה ברמת מבנהוכך ניתן לקבוע אם המשתתף רשאי לראות/לערוך מידע הקשור לאותו מבנהבאמצעות מנגנון החיפוש של רשת בנאריתניתן לשלוף מידע הקשור למבנה מסוים.

כדי להגדיר מבנה כפרויקט חדש יש לבצע את הפעולות הבאות:

 1. בתפריט הראשי ללחוץ על "הגדרות" > "הגדרות מבנה הפרויקט":

  01-01

   

 2. בלשונית "הגדרות מבניםללחוץ על "צור מבנה ראשי":
  01-02

3. בחלונית "צור מבנה ראשילהזין את שם הפרויקט בשדה "שםוללחוץ על "אישור":
01-03

 מתן הרשאות קריאה/כתיבה למבנה

לאחר הגדרת המבנה יש להגדיר הרשאות קריאה/כתיבה למבנההרשאות קריאה/כתיבה קובעות מי מהמשתתפים בפרויקט יכול לעיין במידע שקשור למבנה ומי יכול לעדכן מידע שקשור למבנה.

כדי להגדיר הרשאות קריאה/כתיבה למבנה למשתתפים השוניםיש לבצע את הפעולות הבאות:

 1. בתפריט הראשי ללחוץ על "הגדרות" > "הגדרות מבנה הפרויקט":

  01-04

   

 2. בלשונית "הגדרות מבניםלסמן את המבנה שלגביו רוצים להגדיר את הרשאות המשתתפיםולאחר מכן ללחוץ על "הרשאות":
  01-05

 3. נפתחת חלונית "הגדרת הרשאות מבנה". בחלונית מוצגים שמות המשתתפיםויש עמודה של תיבות סימון למתן הרשאת "קריאה" (העמודה הימנית של תיבות הסימוןועמודה של תיבות סימון למתן הרשאת "כתיבה" (העמודה השמאלית של תיבות הסימון). לגבי כל משתתף שרוצים לתת לו הרשאת קריאה או כתיבה יש לסמן בתיבה המתאימהולסיום ללחוץ על "אישור". ניתן לסמן באופן גורף את כל המשתתפים או לבטל את הסימון באופן גורף של כל המשתתפים באמצעות הכפתורים "בחר הכלו"בטל הכל":
  01-06

Print Friendly

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>